Lujza

Datum ztráty 15.08.2014
Místo ztráty Praha 7, Milady Horákové 48
Telefon 728737278
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Lujza
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 10 let
Barva Tmavošedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lujza je 10 let stará kočička, plemeno Britská kočka. Má zlatožluté oči, je drobnější postavy (4kg). Je tmavošedé barvy. Dne 15.8. se ztratila v ulici Milady Horákové 48 na Praze 7 (asi vyběhla z domu při stěhování). Měla tenký, růžový - protiklíšťový obojek. Je čipovaná!! č.941000002235523. Je kastrovaná!! Byla ve výborné kondici, je plachá. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. Ostatní kočky moc v lásce nemá. Voda ji nevadí. Okolí ztráty vůbec neznala. Nikdy dříve neutekla.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lujza

Přihlášení: