Ludvík

Datum ztráty 11.11.2018
Místo ztráty Košťany, Střelná
Telefon 773678828
Odměna ANO
Jméno Ludvík
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Kříženec
Věk 8 let
Barva černo-šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ludvík je střední voříšek, barvy černé a bílé s černými tečkami. Je hodně chundelatý a má výrazné velké uši. Ludvík utekl v den, kdy si jej dočasní pečovatelé přivezli z útulku AniDef domů do dočasné péče. Utekl s obojkem a vodítkem, kolem 8. večerní hodiny ve Střelné (Košťany, Teplice). Je hodný a neškodný, ale velmi plachý. Může se pohybovat kdekoli v lese, blízkosti silnic nebo obydlí. Pokud jej zahlédnete, prosíme, nepokoušejte se jej chytit, ale okamžitě volejte 773 678 828. Děkujeme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ludvík

Přihlášení: