Ludvík

Datum ztráty 06.03.2015
Místo ztráty Zadní zbororivce, Zadní zborovice 73
Telefon 727983887
Odměna ANO
Jméno Ludvík
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Stafordšírský bullterier
Věk 2 Roky
Barva hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V pátek v 8 hodin večer se zaběhl tento pes, utekl ze zahrady. Pes je NEŠKODNÝ, nikdy neublížil. Povahově je společenský, hravý a hodný! Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechal, nebo na hračku. Slyší na jméno Ludvík Ludva, má rád míčky. Na své jméno slyší a reaguje. Má bílé ''ponožky''. Prosím veškeré info na tel číslo 727 983 887. Děkuji ! Odměna jistá! Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě stříbrný, řetízkový, stahovací obojek, se známkou - 6717. Váží cca 21 Kg. Chronický útěkář vůbec není. Kastrovaný není. Okolí místa ztráty bohužel nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, vodu má docela rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý moc nebude, zimu vyloženě nemá rád.... Telefon 727983887

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ludvík

Přihlášení: