Ludvík

Datum ztráty 25.01.2015
Místo ztráty Studené (Jílové u Prahy), louka
Telefon 724046080
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Ludvík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Stafordšírský bullterier
Věk 8 měsíců
Barva modrá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Slyší na jméno Ludvík. Rasa Stafordšírský bullterier, samec, 8 měsíců starý. Je modro-šedý a má bílou náprsenku. Ztratil se 25.01.2015 v obci Studené (Jílové u Prahy). Je čipovaný, velmi přátelský, trochu plachý a velice žravý. ČÍSLO ČIPU: 203098100357527. Tetování nemá. Absolutně nekonfliktní s ostatními zvířaty a lidmi. Vůbec nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Sní cokoliv. Váží cca 15 Kg. Má na sobě hnědý, látkový obojek s názvem chovatelské stanice Domidar Dogs (vyšito), bez známky. Poznávací znamení: Má sestouplé jedno varle. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Kastrovaný není. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu rád nemá. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá rád. Vyloženě otužilý není. Je zvyklý převážně na pobyt doma... Ztratil se kolem páté hodiny odpolední na okraji louky a lesa mezi vesnicí Studené a Jílové u Prahy. Pravděpodobně ucítil stopu zvěře. Na místě a okolí jsme ho hledali cca 5 hodin bezvýsledně. Telefon 724046080 Email: zuzana.mrazova@dietavkrabicce.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ludvík

Přihlášení: