Ludva

Datum ztráty 22.12.2016
Místo ztráty Třebíč, Seifertova 769
Telefon +420 602 594 693
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Ludva
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Třebíč
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva Rezavo-bílý mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, náš kocourek Ludva se nevrátil 22. 12. 2016 domů. Byl zvyklý na volný pohyb po okolí, ale je to popvé, co se zatoulal v okolí městské části Třebíč Borovina. Kocourek je tříletý, kastrovaný, zrzavo-bílý mourek s bílou náprsenkou, střední velikosti (cca 5 kg). Naposledy měl na krku černý obojek. Je možné, že se vydal na delší výlet, a proto bychom byli velmi rádi za jakoukoli zprávu v případě, že byl během posledního týdne Ludva někde viděn. Děkujeme za pomoc!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ludva

Přihlášení: