LUCY

Datum ztráty 18.05.2015
Místo ztráty Hulín, Komenského
Telefon 733520089
Odměna 1.000,- Kč
Jméno LUCY
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva bílá s černými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lucy je 1 rok stará fenka křížence plemen maltézský psík a jack russel. Váží cca 3-4 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná, ale nehárá. Ztratila se 18.5. kolem 5.30 ráno. Venčila se na dvorku, kde se venčí vždycky venčí a během 10 minut co jsem se chystala do práce zmizela. Je tam sice místo pod brankou, ale jelikož se tam venčila každé ráno, bylo nápadné, že tak rychle zmizela. Zmizela naprosto beze stopy, nepomohli ani dvou hodinové prohledávání okolí. Nikdo ji doposud ani nikde neviděl. Zná pouze blízké okolí. Je velmi přátelská, přítulná a mazlivá, nechá se klidně pohladit i od cizích lidí. Na jízdu autem je zvyklá. Je zvyklá na pobyt doma, je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se LUCY

Přihlášení: