Lucy´s Shakir

Datum ztráty 01.02.2015
Místo ztráty Hrachoviště, Hrachoviště
Telefon 776767716
Jméno Lucy´s Shakir
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 7
Barva černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Shakir je 7 let starý americký pitbulteriér. Váží okolo 25-30 kg. Má jizvu velikosti mince na pravé přední noze. Shakir se ztratil svému současnému majiteli, údajně při procházce v lese v místě bydliště již někdy v únoru. Jeho současný majitel nejenže psa nehledá, ale ani mi to jako chovateli dodnes neoznámil! Psa ode mě dostal do spoluvlastnictví zdarma, tudíž jsem stále druhým majitelem. Pes má skvělou povahu, miluje lidi a děti, ale je možná agrese vůči ostatním psům! K cizím lidem bude nedůvěřivý, ostražitý, ale nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. Vodu má rád, na jízdu autem je zvyklý, ale k cizím lidem by asi do auta nenastoupil. Je zvyklý venku a je velmi aktivní. Prosím o jakékoliv informace, mockrát děkuji. Lucy

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lucy´s Shakir

Přihlášení: