Lucky

Datum ztráty 22.05.2017
Místo ztráty Praha - Stodůlky - Velká Ohrada, Janského 49
Telefon 724117121
Odměna ANO
Jméno Lucky
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2,5 roku
Barva Bílá s šedými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lucky je 2,5 roku starý kocour. Na své jméno slyší. Váží cca 4 kg. Nemá obojek ale je čipovaný. Je kastrovaný. Kocour evropského typu, střední velikost, barva bílá s tmavě šedými oušky, ocasem, flekem na zádech (tvar zvířecí packy) a na LP a PZ tlapce. Výrazný pigment kolem čenichu (připomíná Charlieho Chaplina), oči žluté. Neškrábe, nekouše, je tichý, přátelský dobře vychovaný. Zamotal se do papírové tašky a v šoku skočil z balkonu škvírou v zasklení. Pod balkonem jsou schody a zábradlí, kocour může být zraněný. Odměna za nalezení!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lucky

Přihlášení: