Lucky

Datum ztráty 12.04.2015
Místo ztráty Ostopovice, Lípová
Telefon 605229923
Jméno Lucky
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Čivava
Věk 6 let
Barva černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek se nám ztratil v Ostopovicích u Brna za jakoukoliv informaci která by vedla k jeho nalezu bychom byli rádi. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě látkový, tmavý obojek, bez známky. Povahově je opatrný, ale hodný. Má raději ženy. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje. Utekl ze zahrady. Váží cca 2-3 Kg. Občas utíkal, ale vždy se rychle vrátil. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý docela je, aktuální noci mu nedělají žádný problém. Telefon 605229923

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lucky

Přihlášení: