Lucka

Datum ztráty 07.03.2020
Místo ztráty Brno-Bystrc, Nad Kašnou 52
Telefon 723577977
Odměna 500,- Kč
Jméno Lucka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva mourovatá, hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lucka je roční kočka. Na jméno neslyší. Váží cca 3 kila. Nemá obojek ani čip. Kočka vyběhla z domu, v současné době jsme ji nevypouštěli, měla jít na kastraci. Vzhledem k tomu, že delší dobu venku nebyla, navíc v době kdy chodila, se teritoriálně držela jen na zahradě, musí být touto dobou velice dezorientovaná. Doma máme i její matku, ale s cizími kočkami se nepotkávala, určitě bude hodně vyplašená. Matka je kočka sibiřská, tato je už směska - přesto má výraznější srst (delší) a kresbu. Výrazný je i její ocas. Děkuji všem za info

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lucka

Přihlášení: