Lucinka

Datum ztráty 11.07.2014
Místo ztráty Praha 10, Vršovické náměstí 3
Telefon 731285093
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Lucinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lucinka je kočička podoboou do Mainské mývalí kočky. Slyší na jméno Lucinka a kočko. Je jí něco málo přes 1 rok. Váží do 3,5 kg. Je mourovaná s výraznou kresbou a má huňatý ocas. Je kastrovaná, na bříšku může být viditelná jizvička po kastraci. Ztratila se 11.7. z adresy Vršovické náměstí 3. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaná, ani tetovaná. Byla zvyklá být doma, ven nechodit. Okolí tedy nezná. Je plachá, k cizím lidem se nepřibližuje. Nepokoušejte se ji odchytit, jen by se vyplašila. Kdyby jste ji viděli, volejte prosím ihned na uvedené tel. číslo. Může být někde zavřená ve sklepě či v garáži. Rozhlížejte se prosím kolem sebe.. Děkujeme za pomoc!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lucinka

Přihlášení: