Lucin

Datum ztráty 18.08.2018
Místo ztráty Brno, Bučovická 10
Telefon 725839488
Jméno Lucin
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 16 let
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lucin je 16 let starý kocour. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Nemocný mourovatý kocourek, špatně chodí, na jednu nohu kulhá. Vyhublý a po kočičích šarvátkách má jizvy na zádech a boku. Nad levým spánkem má tenký bílý proužek. Je kastrovaný. Byl viděn jak ho od bydliště odváží v kleci osobní auto a v něm muž a žena. Ležel v trávě před domem. Patří mé mamince, která se velmi trápí, ujala se ho na ulici když mu byly tři měsíce. Hledáme kde se dá. Pokud nám jej někdo pomůže najít, odvděčíme se.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lucin

Přihlášení: