Lu

Datum ztráty 13.03.2014
Místo ztráty Velka Bučina , Velká Bučina
Telefon 603161688
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Lu
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Parson Russell Teriér
Věk 6
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 13.03.2014. Je to plemeno Parson Russell Teriér bílé barvy, sameček, věk 6 let, slyší na jméno Lu. Odešel kolem 18:00 ve Velké Bučine. Pejsek je celý bílý až na pár malých černých a hnědých skvrn. V levém uchu má tetování 1134. Čipovaný není. Povahou je bojácný, ale přítulný. Odběhl za fenou. Běžně byl pár hodin mimo pozemek, ale nyní se nevrátil. Okolí dobře zná. Má na sobě eletrický obojek. Je to domácí mazlíček a je nám po něm strašně smutno. Pomozte nám ho prosím najít, nebo nám ho vraťte. Telefon 603161688 Email pavelbabicky@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lu

Přihlášení: