Lotka

Datum ztráty 12.01.2015
Místo ztráty Brno, Soběšická 38
Telefon 739304928
Odměna ANO
Jméno Lotka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 6 měsíců
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička je na svůj věk o něco menší, velmi hravá a aktivní. Na čumáčku má černý flíček. Téměř všechna bříška na tlapkách má zbarvená do černa. Je to náš mazel, prosíme o pomoc s hledáním. Odměna jistá!!! Povahově je společenská, nebojácná a přátelská. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Sní cokoliv. Váží cca 2 Kg. Nevrátila se ze své klasické vycházky. Je zvyklá na pobyt jak doma, tak i venku... Otužilá docela je. Žádný obojek na sobě nemá. Nemá čip, ani nemá tetování. V minulosti se takto nikdy nepohřešovala. Kastrovaná není. Širší okolí v místě ztráty (1 km) již nezná, nezorientuje se. Je aktivní, akční, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Telefon 739304928

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lotka

Přihlášení: