Lord

Datum ztráty 03.04.2014
Místo ztráty Hřebeny, Hřebeny 33
Telefon 724583768
Odměna 30.000,- Kč
Jméno Lord
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Lord se ztratil 3.4.2014 ze zahrady v obci Hřeben. Zřejmě přeskočil plot. Byl viděn s menším psem u řeky Svatavy u nádraží v obci Hřeben. Lord je kříženec ridgebacka zlaté barvy s bílou náprsenkou. Na krku by měl mít bílý antiparazitní obojek. Při běhu kulhá na přední nohu. Má viditelně zjizvený čumák. Dříve týrán. U nových majitelů byl necelý týden. K lidem je velmi nedůvěřivý. K ženám by možná ještě šel na pamlsek, ale k mužům ne. Na psi je velmi kamarádský. Nemá čip ani tetování. Prosíme – NESNAŽTE SE HO ODCHYTIT! Lord má opravdu strach z lidí a bude velmi vystrašený. Pokud ho někde uvidíte, prosím ihned volejte na číslo 724583768! Poslední STOPA: Byl viděn v pondělí večer 14.4. přímo ve městě Sokolov u soudu. Adresa Karla Havlíčka Borovského 57, 356 01 Sokolov.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lord

Přihlášení: