Lord

Datum ztráty 03.04.2014
Místo ztráty Hřebeny, Hřebeny 33
Telefon 724158081
Odměna ANO
Jméno Lord
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kříženec
Věk 3roky
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Lord se ztratil 3.4.2014 ze zahrady v obci Hřeben. Zřejmě přeskočil plot. Naposledy byl viděn s menším psem u řeky Svatavy u nádraží v obci Hřeben. Lord je kříženec ridgebacka zlaté barvy s bílou náprsenkou. Na krku by měl mít bílý antiparazitní obojek. Při běhu kulhá na přední nohu. Má viditelně zjizvený čumák. Dříve týrán. U nových majitelů byl necelý týden. K lidem je velmi nedůvěřivý. K ženám by možná ještě šel na pamlsek, ale k mužům ne. Na psi je velmi kamarádský. Nemá čip ani tetování. Prosíme – NESNAŽTE SE HO ODCHYTIT! Lord má opravdu strach z lidí a bude velmi vystrašený. Pokud ho někde uvidíte, prosím ihned volejte na číslo 724583768! Jiné ne!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lord

Přihlášení: