Lord

Datum ztráty 26.05.2017
Místo ztráty Roztoky u Jilemnice, 339
Telefon 737415411
Jméno Lord
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Kočka domácí 
Věk cca 9 let
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Koucourek je zvyklý chodit ven a toulat se, ale už 3 týdny se doma neukázal. Je moc milý, hravý, rád šplhá při mazlení na ramena. Pokud si ho nesundal, mívá černý obojek proti parazitům. Bude hodně vyhublý. Slyší na jméno Lord ale bojí se cizích lidí. Nemá rád jiné kočky, často se vracel s boláky, strupy, nateklými packami. Má trochu potrhaná a zjizvená ouška a měla by mu chybět špička předního zoubku (určitě alespoň jedna). Máme k němu citovou vazbu a na odměně se domluvíme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lord

Přihlášení: