Lomu

Datum ztráty 18.11.2023
Místo ztráty Krásná Hora 79,
Telefon 725986849
Jméno Lomu
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Australský honácký pes
Věk 6 let
Barva Modrá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Včera odpoledne (cca 16:00) se nám od domu zaběhl Australský honácký pes-pravděpodobně “chytil stopu” psů, kteří dopoledne šli okolo (velká skupina myslivců). Slyší na jméno Lomu, Lome, Lomáku. Chytit se nechá, ale je rozverný, skáče. Může to působit, že chce kousnout-raději volat, přijedeme. Rád jezdí autem-nastupuje do kufru. Raději nenechat děti psa hladit!! Zvláštní znamení- flek cca 12cm v průměru, černé barvy za krkem. Čip-levá strana krku-JE REGISTROVANÝ. Děkujeme za každou informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lomu

Přihlášení: