Loki

Datum ztráty 02.12.2014
Místo ztráty Radslavice, Na Návsi
Telefon 737609730
Odměna ANO
Jméno Loki
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Československý vlčák
Věk 10 měsíců
Barva vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Loki je 10 měsíců starý pes, plemeno Československý vlčák. Je vlkošedé barvy srsti a váží cca 30 kg. Na sobě by měl mít hnědý kožený obojek. Je čipovaný č. 900008800633469 . Má pouze jednu kulku. Ztratil se 2.12. ze zahrady v Radslavicích. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná z procházek. Tetovaný, ani kastrovaný není. Je přátelské povahy, není agresivní, může být vyplašený. Ostatní pejsky snáší dobře. Voda mu nevadí, chodí se koupat do řeky. Je zvyklý jezdit MHD dopravou, fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Loki

Přihlášení: