Líza

Datum ztráty 15.04.2015
Místo ztráty Praha 6, Evropská
Telefon 601589805
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Líza
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 9 let
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 15. 4. 2015 se ztratila mourovatá drobná kočka jménem Líza. Odešla do zahrad mezi Evropskou a Zavadilovou ulicí – není to její prostředí, bohužel jsme byli na dovolené a hlídal ji bratr. Není zvyklá chodit ven. Bydlí jinde, nežli je místo ztráty - v okolí právě místa ztráty se vůbec nevyzná. Je jí 9 let, váží zhruba 3,5 Kg je drobná. Vypadá na mladší kočku až kotě. Měla na zadní levé noze vykousanou část chloupků. Má bílou náprsenku a bílou pravou přední tlapku a je lehounce do zrzava. Je zvyklá žít v bytě a je poměrně plachá při styku s cizími lidmi. Při skamarádění je z ní mazel. Na své jméno slyší a reaguje. Povahově opatrná, ale je hodná. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Žádný obojek na sobě nemá. A nemá tetování, ani nemá čip. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná je. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Na svůj věk působí mladším dojmem, je menší postavy. Telefon 601589805

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Líza

Přihlášení: