Líza

Datum ztráty 03.01.2020
Místo ztráty Havířov, U Stromovky
Telefon 728637175
Odměna ANO
Jméno Líza
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Líza je 6 lět stará kočka. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Jer to černá kočička s žíhaně béžovou přední tlapkou a náprsenkou. Je velmi přítulná a hodná. Jelikož se nám do rodiny narodil synovec a projevila se u něj alergie, usoudili jsme se, že kočička u nás zůstat nemůže. Rozhodli jsme se ji darovat. Jenže pán, kterému jsme Lili darovali se zadlužil a vystěhovali ho z bytu. A protože jak říká on "Neměl na výběr" vyhodil Lili ven. Naposledy byla viděna v parku U Stromovky. Prosím všechny pomozte nám hledat.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Líza

Přihlášení: