Liška

Datum ztráty 07.03.2015
Místo ztráty Úvaly, Náměstí svobody 1452
Telefon 728377386
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Liška
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Sibiřský husky
Věk 7 měsíců
Barva Bíla - šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 7.3. kolem třetí ráno se ztratila fenka Husky slyšící na jméno Liška. Na své jméno slyší a reaguje. 7 měsíců, bílo-šedá, hnědé oči. Utekla poprvé takže bude nejspíše plachá. Povahově je opatrná, ale zároveň hodná. Bude si hlavně od mužů držet odstup. Nikdo se jí vůbec bát. Na pamlsek by se možná nechala nalákat. Váží cca 20 Kg. Utekla ze zahrady. Na konci ocásku má zbarvení do tmava, ale na konci má bílou špičku. Tetování nemá, ale pozor má ČIP! Číslo čipu: 953010000133591. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty moc nezná. V pohybu je klidnější povahy. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Otužilá je a zimu má dokonce ráda... Telefon 728377386

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Liška

Přihlášení: