Lišák

Datum ztráty 12.04.2015
Místo ztráty Liteň, Leč
Telefon 607608809
Jméno Lišák
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Sheltie
Věk 5 let
Barva Zlatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lišák (na své jméno neslyší, neslyší na žádné jméno) je velmi plachý malý pejsek šeltie, jednoduše vypadá jako malá liška. Utelk ze zahrady v. Leči v neděli v 16.15-16.30 h. Má na krku šedivý obojek proti parazitům na kterém je - náboj s adresou a kontaktem, takže až ho někdo chytí , bude vědět, komu se ozvat , ale bojím se, že se pejsek bude dlouho schovávat. Strašně se bojí, byl týraný a po půl roce u mně se moc nezlepšil... Je ale zcela neagresivní - nikdo se ho nemusí bát, klidnému člověku se podvolí, na piškoty se nechá nalákat. Čip, ani tetování nemá. Váží cca 8 Kg. Je kastrovaný. Chronický útěkář to není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Nemá vodu rád. V jídle je spíše vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Jízda autem mu vadí - zvrací. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zimu nemá rád! Prosím o pomoc při hledání. Děkuju ... Telefon: 607608809, a nebo druhý tel. k dispozici 775255112 POZOR !!! ČERSTVÁ STOPA : BYL VIDĚN V OBCI - HALOUNY - (okres Beroun) VČERA 2.5.2015 KOLEM 16:00 NA LOUCE VEDLE ULICE VĚTRNÁ.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lišák

Přihlášení: