Lindoš-Stuart

Datum ztráty 04.07.2014
Místo ztráty Ostrava-Hulváky, L.Ševčíka 17
Telefon 731504416
Odměna 500,- Kč
Jméno Lindoš-Stuart
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva bílo černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek slyší na více jmen Lindoš-Lili nebo Stuart-Sťu, váží 6,5 kg stáří 2 roky. Večer šel ven a už se nevrátil. Je velice přítulný a důvěřivý. Zbarvení bíločerné. Zvláštní znamení po odoperování břišní kýly stále tuková bulka trochu zůstala. Cizích lidí se nebojí. Žádný obojek na sobě nemá. Čipovaný, ani tetovaný není. Nikdy se neztratil. Je vykastrovaný. Okolí z místa ztráty by měl znát. Je aktivní, živý, ale podle nálady, je i klidný. Nemá vodu rád. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lindoš-Stuart

Přihlášení: