Lily

Datum ztráty 19.10.2014
Místo ztráty Sokolov, Jiřiho z Podebrad 1720
Telefon 724221408
Jméno Lily
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kříženec
Věk 5.mesicu
Barva Tmave mourovata
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lily je 5 měsíců stará domácí kočička, má tmavě mourovatou srst. Je velice drobná cca 2 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Kočička mi utekla z bytu dne 19.10. v Sokolově (ulice Jiřího z Poděbrad 1720). Je plachá, ale ráda si hraje .Nejvíc měla ráda balíček papírových kapesníku, na ty i aportovala. Lily je kočička zvyklá být pouze v bytě, ven vůbec nechodí, okolí tedy nezná. Nikdy dříve neutekla. Fyzicky je aktivní, voda ji nevadí. Není zvyklá na kontakt se zvířátky. Na pamlsek by se od cizích možná nalákat nechala.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lily

Přihlášení: