Lily

Datum ztráty 25.09.2014
Místo ztráty Čelákovice, Rumunská 1451
Telefon 605711503
Odměna 500,- Kč
Jméno Lily
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička uklouzla z balkónu v 2. patře, bohužel jsme to zjistili 26. 9. ráno. Je celá bílá, má žluté oči, samice. Je stará 2 roky. Slyší na Lily. Jelikož je zvyklá na domácí prostředí, bojí se venku, proto je trochu agresivní na lidi - bojí se jakých koliv cizích lidí, na kapsičku by se možná odchytit nechala! Pravděpodobně bude schovaná nebo někde zalezlá v okolí sídliště v Čelákovicích na adrese Rumunská 1451. Čip, ani tetování nemá. Nikdy v minulosti se neztratila. Váží cca 4 kg. Obojek na sobě nemá. Kastrovaná je. Okolí nezná. Má ráda pohyb, je aktivní. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav v pořádku. Teče jí trochu pravé očíčko. Autem jezdit umí, ale nelíbí se jí to. Telefon 605711503

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lily

Přihlášení: