Lili

Datum ztráty 13.11.2014
Místo ztráty Tábor, Dukelských bojovníků
Telefon 602115619
Odměna 500,- Kč
Jméno Lili
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Kříženec
Věk cca 6 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Černá kočka s malou bílou náprsenkou. Kolem krku při pohlazení trochu vidět lysina po nošení obojku. Lehce nateklý dolní ret. Plachá a nemňouká moc nahlas. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Na pamlsek by se určitě odchytit nechala. Váží cca do 5 Kg. Kastrovaná je. Chronická útěkářka to není. Utekla z auta. Okolí v místě ztráty to nezná. Je zvyklá na pobyt zejména doma. Je aktivní, má ráda pohyb, ale má ráda také i svůj klid... Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Nerada jezdí autem. Telefon 602 115 619

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lili

Přihlášení: