Lexi

Datum ztráty 28.03.2016
Místo ztráty Újezdec u Osvětiman, Újezdec 96
Telefon 721343721
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Lexi
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lexi je cca 3 roky stará kočka.Na své jméno slyší. Na krku měla zelený obojek proti blechám. Čipovaná není. Je kastrovaná a váží cca 2,5 - 3 kg. Ztratila se už 28.3., ale dodnes se nevrátila a ani o ní nemáme žádné zprávy. Je mourovaná, na hlavě má rezavý flíček. Má dvoubarevnou pusinku (půlka černá a půlka růžová). Ztratila se v obci Újezdec u Osvětiman (PSČ 687 41), v případě nalezení či informací k nalezení kočičky nabízím odměnu. Moc mi na ni záleží. Poblíž jsou Ořechov, Vážany, Syrovín, Medlovice a Hostějov. Za poslední měsíc se zde ztratily další dvě kočičky. Děkuji za pomoc

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lexi

Přihlášení: