Lexa (obráceně Axel)

Datum ztráty 23.02.2016
Místo ztráty Nymburk, hl. vlakové nádraží
Telefon 737415669
Odměna 500,- Kč
Jméno Lexa (obráceně Axel)
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Sibiřská kočka 
Věk 12 měsíců
Barva černá s bílým flekem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lexa je 12 měsíců starý kocour, na své jméno slyší. Váží 5-6 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Utekl po kastraci, bude mít tedy nejspíš stehy. Je celý černý s bílým flekem cca 8x6cm na podbřišku, huňatý ocas. Hravé kotě. Vyskočil ze špatně uzavřené schrány před hl. vlak.nádražím Nymburk mezi lidi, auta, autobusy. Ač mi ho lidé pomáhali chytit, zmizel pod busy. Každý den ho hledám. Je vidět po okolí. Včera u nádraží a pošty. Já ho viděla jen z vlaku 28.2. v nedaleké zahrádkář. kolonii. Okolí místa ztráty nezná, není zvyklý chodit sám venku..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lexa (obráceně Axel)

Přihlášení: