Letynka

Datum ztráty 23.04.2020
Místo ztráty Praha 2 - Vinohrady, Benešovská 1889/7
Telefon 602106178
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Letynka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk asi 2 roky
Barva trikolora-tříbarevka
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Letynka je asi 2 roky stará kočka. Obojek ani čip nemá, je kastrovaná a váží cca 3 kg. Bohužel, kočka si nezvykla u nového majitele a asi po 14 dnech utekla nebo se jí zbavil tím, že otevřel dveře na zahradu své vily a kočka utekla. Je poměrně plachá, zvyklá na společenství jiných koček, žila s nimi ve vnitrobloku. Osvojitel odmítá komunikovat a pustit mě na zahradu, kterou má v nájmu, abych tam dala odchytovou klec. Kdyby ji někdo viděl volejte, normálně se chytit nenechá!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Letynka

Přihlášení: