Leošek

Datum ztráty 11.02.2015
Místo ztráty Žďár nad Sázavou, Okružní
Telefon 736663884
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Leošek
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 Let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Leošek je 8 let starý kocourek černé barvy. Na prsou má bílý flíček. Slyší na jméno Leošku nebo zná i slova čičíku nebo masíčko. Je kastrovaný a váží 5 až 7 kg (tlustší). Čipovaný, ani tetovaný není. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se ve Žďáru nad Sázavou dne 11. 2. 2015, ulice Okružní horní, nevrátil se z procházky. Byl zvyklý chodit ven, okolí ztráty zná. Cizích lidí se bojí. Moc nemá rád ostatní kočky. Vodu mu nevadí. V autě občas jezdí, takže je zvyklý jezdit autem. Fyzicky je aktivní. Prosím o případné info na tel 773 032 240 , moc nám chybí (finanční odměna jistá).

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Leošek

Přihlášení: