Leopold

Datum ztráty 07.08.2016
Místo ztráty Ostrava Hrabůvka, U nové školy 90
Telefon 721576520
Jméno Leopold
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2roky
Barva Bíla
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ahoj jsem Leopold. Někdo mě ukradl. Bydlel jsem na ulici U nové školy 90 v Hrabůvce ve vchodě s červenou fasádou, měl jsem 2 brášky a žilo se mi dobře. Dokonce jsem utíkal oknem na procházky, ale vždycky jsem se večer vrátil domů, kde mě čekala plná miska jídla, teplý pelíšek a láska domova. Naposledy jsem byl viděn u svého domova 7.8. cca v 16:00, kdy jsem se nechal hladit od jednoho cca 25tiletého chlapíka v košili, který si mě během pár vteřin odnesl dřív než moji páničci stihli zareagovat.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Leopold

Přihlášení: