Leopold

Datum ztráty 26.03.2015
Místo ztráty Ratenice, Ratenice 226
Telefon 608309589
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Leopold
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva zrzavý, bílé tlapky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 26.3.2015 v 7 hodin večer se v Ratenicích (okres Kolín) u domu číslo 226 ztratil skoro 2 letý, vykastrovaný, domácí kocour. Jmenuje se Leopold (slyší na volání kss kss kss). Kocourek je zrzavý, má hnědé oči, bílou barvu pod krkem, na prsou i na bříšku, bílé ponožky, bílý konec ocásku. Kocourek je domácí, ven chodil pouze s paničkou na vodítku. Je velmi plachý a bojí se cizích lidí a zvířat. Pravděpodobně bude někde schovaný. Není čipovaný, ani tetovaný, váha do 5kg. Na ostatní kočky není zvyklý, vody se bojí, je zvyklý jezdit v autě. Děkujeme za jakékoli informace. Fyzicky je aktivní. Poslední informace: Byl napaden psi, vyvázl bez většího zranění, kulhá na zadní nohu, bude ale vystrašený. Byl viděn v Ratenicích. Telefon 608309589

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Leopold

Přihlášení: