Leny

Datum ztráty 11.03.2015
Místo ztráty Čtveřín, Doubí 62
Telefon 775906588
Odměna ANO
Jméno Leny
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Labradorský retriever
Věk 10 měsícú
Barva Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Při procházce v lese a momentální nepozornosti, se nám zaběhla. Utekla 11.03.2015 v místě Čtveřín - Doubí. Slyší na jméno (na jméno reaguje) Leny. Je to fenka, rasa Labradorský retriever, hnědá srst, je stará 10 měsíců - mladé štěně. Je velmi přátelská, milá. Má ráda lidi, nemusí se jí nikdo bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Leny je očipovaná a očkovaná. ČÍSLO ČIPU: 968000010252590. Tetování nemá. V současné době je ve výcviku a dobře reaguje na základní povely. Kastrovaná a aktuálně cca týden hárá. Váží cca 25 Kg. Má na sobě oranžovo-červený, textilní obojek se dvěma známkami - od obce a od Vet. Chronická útěkářka to není. Okolí místa ztráty by znát měla, ale ne zase moc daleko. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá jak na pobyt venku, tak i doma. Otužilá alespoň minimálně je, aktuální noci bez problému přežije. Pro nálezce odměna jistá. Telefon 775906588

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Leny

Přihlášení: