Lentilka

Datum ztráty 16.11.2014
Místo ztráty meziměstí, vižňov 328
Telefon 731917860
Jméno Lentilka
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3,5let
Barva hnedo-cerno-sediva
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lentilka je malá fenečka jorkšírka, 3,5 roku stará, stříbrno hnědé barvy. Má kupírovaný ocásek. Zrovna je zarostlá. Váží cca 2 kg. Nemá na sobě žádný obojek. Je čipovaná!! Není tetovaná, ani kastrovaná. Dne 16.11. se ráno zaběhla ve Vižňově a měla by se pohybovat okolo Vižňova-Meziměstí. Nikdy dříve neutekla, okolí zná jen velice málo. Je přítulná, ale bojí se mužů, ženy má raději. Ostatních pejsků se bojí, utíká před nima. Fyzicky je aktivní, voda ji nevadí. Je zvyklá jezdit autem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lentilka

Přihlášení: