Lenny

Datum ztráty 27.08.2013
Místo ztráty Luštěnice, Sluneční - Na Zelený
Telefon 606080666
Odměna ANO
Jméno Lenny
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Zlatý retriever
Věk 3
Barva Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bohužel už 27.8.2013 se z areálu Na Zelený v Luštěnicích u Mladé Boleslavi zaběhli dva naši milovaný pesani LENNY (3roky,bílý retriever, měl na krku řetízkoví obojek se štítkem se jménem a adresou majitele) a RONIE (1rok, hnědý dobrman, hnědý kožený obojek),oba jsou hodní. Po dnešním bezuspěšném pátrání, volání do útulků, na Městskou Policii, Policii ČR a včetně vyhlášení v rádiu a v obecních rozhlasech se nám kluci ještě nevrátili. Nalezce či informaci která nám je vrátí odměníme!! 606080666

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lenny

Přihlášení: