Lela

Datum ztráty 19.06.2015
Místo ztráty Velký Osek, Masarykova 363
Telefon 723858056
Odměna ANO
Jméno Lela
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lela je 2 roky starý kočička. Slyší na jméno Lela i Ela. Je rezavá s bílými znaky, zespodu na bradě má černý flíček. Je docela drobná, váží cca 3 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není ani čipovaná. Je kastrovaná. Má malinko šikmější oči než je u klasické kočky zvykem. Ztratila se už 19.6., kdy se nevrátila z pravidelné procházky. Nikdy dříve se neztratila, okolí zná, venku tráví spoustu času. Byla zvyklá přes den být venku ( občas zajít domů na jídlo) a večer chodila spát domů. Moc se nemazlí, když už, tak dává přednost mužům. Venku se lidí dokonce bojí, odchytit se asi nenechá, nejspíš ani nalákat na pamlsek ne. Vodu nemá ráda, z cestování autem taky není nadšená, určitě by sama do auta navlezla. Není líná, ale je celkem klidná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lela

Přihlášení: