Lejdy

Datum ztráty 17.12.2014
Místo ztráty Volary, mlýnská 374
Telefon 727831590
Odměna ANO
Jméno Lejdy
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Prachatice
Plemeno Čivava
Věk 3 roky
Barva světlá,zrzava
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lejdy je 3 roky stará fenka, plemeno čivava. Je světlé barvy, místy zrzavá. Váží 3 kg. Fenka byla ztracena (odcizena) dne 17.12.2014. kolem 18:00 v ulici Mlýnská 374, Volary. Byla puštěna na zahradu na večerní potřebu a po cca 10 minutách už nebyla. Neměla na sobě žádný obojek, není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Má flekaté bříško a jakoby vzhled ošoupaného čumáčku. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty zná jen blízké. Je to hodný a neškodný pes. Bývá lekavá a bojácná. Ostatní pejsky snáší dobře. Velmi fixovaná na majitele!!! Je zvyklá cestovat v autě, vodu ráda nemá. Fyzicky je hodně aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lejdy

Přihlášení: