Leila

Datum ztráty 12.11.2020
Místo ztráty Železná Ruda, Cca 6 km od hranic v lese
Telefon 727902080
Odměna ANO
Jméno Leila
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Německý ohař drátosrstý
Věk 10 let
Barva Hnědo - šedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Leila je 10 let stará fenka. Obojek nemá, je čipovaná a váží cca 25 kg. Leila je velmi hodná a přátelská k lidem i ke zvířatům. Má všechny lovecké zkoušky a je na lovu velice zkušená. Ve čtvrtek 12.11. dorazila s majitelem na lov u Železné rudy, vyskočila z kufru auta, zmizela v lese a už se nevrátila. Je možné že je v šoku a stále se zdržuje v lese ale možná se i k někomu přiřadila. V oblasti je hodně turistů. Na lovu tiu už byla, ale detailně okolí nezná, žije v Německu! Prosíme o jakékoliv informace!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Leila

Přihlášení: