Laura

Datum ztráty 07.12.2020
Místo ztráty Stará Boleslav,
Telefon 725800331
Odměna ANO
Jméno Laura
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva zlatohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek je mého kamaráda, který náhle skončil v nemocnici.Laura je zlato hnědá, ocásek má zatočený jako prasátko.Je to kříženec čivava -prazsky krysařík cca 2 kg.Je hodná a plachá.Fenka zůstala na hlídání ženě v Náchodě ,jménem Marcela Vrbická.Bohuzel tato nezodpovědná osoba se opila ve Staré Boleslavi,a fenku údajně ztratila (je tady možnost i ze psa prodala.Velice prosím o jakoukoliv informaci.Majitel je na fenku fixován, leží v nemocnicíci a díky této nemilé situaci se jeho stav zhoršuje.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Laura

Přihlášení: