Laska

Datum ztráty 30.05.2015
Místo ztráty Náchod, Běloveská 1461
Telefon 721641041
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Laska
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Při procházce jsme potkali většího pejska, který se k fenečce rozeběhl. Ta se mi vytrhla z ruky i s natahovacím vodítkem a utekla pryč. Je asi tři neděle adoptovaná, plachá, bojí se cizích lidí. Povahově opatrná, ale je hodná! Nikdo se jí nemusí bát. Je to maličká kříženka s Border teriérem. Váží cca 7 kg, je černá s hnědým pálením a malou bílou náprsenkou. Jmenuje se Láska (na toto jméno slyší a reaguje). Měla červený, látkový obojek (bez známky) s navíjecím vodítkem zelené barvy. Je čipovaná-číslo čipu-203098100363752 CZE-typ čipu DATAMARS. Tetování nemá! Kastrovaná je. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu moc nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Telefon 721641041

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Laska

Přihlášení: