LAKY

Datum ztráty 05.04.2015
Místo ztráty Hořice, Hořice
Telefon 604368009
Jméno LAKY
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Kříženec
Věk 12 let
Barva Černo-Bílý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
HLEDÁ SE PEJSEK LAKY!!! Váží cca 10-11 Kg. Prosíme o sdílení a pomoc (Hořice a okolí). Dne 5.4.2015 se ztratil třináctiletý kříženec slyšící na jméno Laky. Utekl z procházky. Má zlomenou levou přední packu - Kulhá na levou nohu, prosíme o pomoc při hledání. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je milý, hodný a společenský. Má rád lidi i děti. Nikdo se ho nemusí bát. Na své jméno slyší a reaguje. Na pamlsek by se nechal nalákat. Občas utíkal, ale vždy se rychle našel. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat mohl. V pohybu je již klidnější povahy. Vodu nemá rád! Sní cokoliv. Autem umí jezdit a sám by si i nastoupil. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý trochu bude. Tel.: 604368009

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se LAKY

Přihlášení: