Laki

Datum ztráty 11.09.2014
Místo ztráty Hranice, Černotín
Telefon 602753732
Odměna ANO
Jméno Laki
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Německý ohař dlouhosrstý
Věk 1,5 roku
Barva hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Laki je fenka německého dlouhosrstého ohaře hnědé barvy. Je 1,5 roku stará, váží kolem 30 kg. Je tetovaná, číslo 8628, na krku má nedorostlou srst a jizvu po operaci. Ztratila se 11.9. v Černotíně, utekla dírou v plotě. Na sobě měla řetízkový stahovací obojek, bez známky. Není čipovaná, ani kastrovaná. Okolí ztráty zná, ale ještě 11.9. v den útěku byla viděna v obcích Ústí a Skalička, kde to nezná. K lidem není agresivní. Na fenky občas vyjíždí. Má ráda vodu !! Fyzicky je aktivní. Je zvyklá jezdit autem. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Laki

Přihlášení: