Laki

Datum ztráty 04.06.2015
Místo ztráty Ostrava, Gen. Píky
Telefon 736270852
Odměna ANO
Jméno Laki
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3,5 roku
Barva Černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Laki je 3,5 roku starý pes Jorkšírského teriéra. Na své jméno slyší. Momentálně má delší srst. Váží 3 kg. Má na sobě černý látkový obojek. Nemá čip. Není kastrovaný. Má černou delší srst a světle hnědě tlapky. Má kupírovaný ocas. Ztratil se 4.6., nejspíš byl ukraden. Nikdy dříve neutekl, okolí zná. Je mírumilovný. Má hubenější postavu. Na pamlsek by se nechal nalákat. Plavat umí, ale sám do vody nepůjde. Na jízdu autem je zvyklý. Je zvyklý pouze na pobyt doma. Je hyperaktivní. Prosím, pomozte mi najít mého nejlepšího kamaráda, děkuji!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Laki

Přihlášení: