Lady

Datum ztráty 14.05.2015
Místo ztráty Vestec, U Safiny
Telefon 776053463
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Lady
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Rotvajler
Věk 8 let
Barva černá s pálením
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fenka se ztratila ze zahrady. Nemá čip, ani tetování. Má na sobě černý, kožený obojek, bez známky. Povahově je opatrná a trochu rázná, má raději ženy, nežli muže. Na své jméno slyší a reaguje. Na pamlsek - piškotky nebo rohlíky, by se možná nechala nalákat. Váží cca 30-40 Kg. Na srsti může mít lysá místa. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není, v nedávné minulosti hárala. V okolí místa ztráty by se vyznat měla. V pohybu je klidnější povahy. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá je, zima jí nedělá problém. Má opticky vypadající menší hlavičku. Telefon 775203832

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lady

Přihlášení: