Lady

Datum ztráty 17.12.2014
Místo ztráty Volary, Mlýnská 374
Telefon 728950956
Odměna ANO
Jméno Lady
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Prachatice
Plemeno Čivava
Věk 3 roky
Barva světlá, bílé znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lejdy je 3 roky stará fenka, plemeno čivava. Je světlé barvy, místy zrzavá. Váží 3 kg. Fenka byla ztracena (odcizena) dne 17.12.2014. kolem 18:00 v ulici Mlýnská 374, Volary. Byla puštěna na zahradu na večerní potřebu a po cca 10 minutách už nebyla. Neměla na sobě žádný obojek, není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Má flekaté bříško a jakoby vzhled ošoupaného čumáčku. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty zná jen blízké. Je to hodný a neškodný pes. Bývá lekavá a bojácná. Ostatní pejsky snáší dobře. Velmi fixovaná na majitele!!! Je zvyklá cestovat v autě, vodu ráda nemá. Fyzicky je hodně aktivní. Telefon 728950956

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lady

Přihlášení: