Lady (Lejdy)

Datum ztráty 09.05.2015
Místo ztráty Uherčice, Uherčice 304
Telefon 722099559
Jméno Lady (Lejdy)
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Labradorský retriever
Věk 4 roky
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Lady je 4 roky stará fenka Labradorského retrívra. Slyší na jméno Lady (Lejdy, Lejdyna). Je celá černá, váží cca 30kg. Má na sobě černý kožený obojek. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaná Při procházce zavětřila jiné zvíře a vběhla do lánu řepky olejné. Pravděpodobně ztratila stopu a nebyla schopná vrátit se zpět. Nikdy dříve neutekla, v okolí se velmi dobře orientuje. Nebojí se lidí ani ostatních psů, je přítulná a kamarádská. Ke komukoli si přijde pro pohlazení. Na pamlsek se určitě nechá nalákat. Má ráda jízdu autem. Je zvyklá na pobyt venku. Je aktivní. Fotku momentálně nemám k dispozici, tak přidávám obrázek podobného psa z internetu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Lady (Lejdy)

Přihlášení: