LADY

Datum ztráty 21.05.2016
Místo ztráty ŠEBETOV, ŠEBETOV 111
Telefon 603597379
Odměna ANO
Jméno LADY
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Kříženec
Věk asi 4 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 21.5.2016 se zaběhla fenka v obci Šebetov, je celá černá, je malá, delší srst, kříženka jezevčíka, má na krku známku, jméno Lady-Lejdy, je hodná, ale možná bude vystrašená, majitelka je starší paní, která si ji vzala před pár lety z utulku pravděpodobně se toulá po okolí, ŠEBETOV, KNÍNICE, VÁŽANY, VANOVICE, KOŘENEC, POHORA, ŠTĚPÁNOV, BOSKOVICE. Bohužel po příjezdu nahlášení a intezívním hledání, nebyla fenečka nikde nalezena, prosíme, jestli by ji někdo mohl chytit a dát info, moc děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se LADY

Přihlášení: