Kyrk VYZEL

Datum ztráty 10.12.2014
Místo ztráty Praha Vršovice, Baškirská 1404/1
Telefon 603927299
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Kyrk VYZEL
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Německý špic
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kyrk je 1 rok starý pejsek, kříženec německého špice a pomeraniana. Je malý, 28 cm vysoký, váží cca 3 kg. Je celý černý a na bradičce má malou bílou skvrnku, má kratší čumáček. Ztratil se dne 10.12.2014 novým majitelům ten samý den co si ho u nás vyzvedly v Praze 10 - Vršovicích mezi Kohinoorem a vlakovou tratí. Není zvyklý na takový ruch - auta, tramvaje natož vlaky. Tudíž nevíme jak se nyní (pokud je ještě na živu) bude chovat. Kyrk je čipovaný č.900008800773516 a tetovaný ve slabinách č.2567. Neměl na sobě žádný obojek a není kastrovaný. Je velice přátelský, veselý, nebojí se cizích lidí. Ostatní pejsky snáší dobře. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty vůbec nezná. Miluje vodu, vleze si do ní. Je zvyklý jezdit v autě. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kyrk VYZEL

Přihlášení: