Kvído

Datum ztráty 22.01.2019
Místo ztráty Podmoky, Podmoky 107
Telefon 776099464
Odměna ANO
Jméno Kvído
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Ragdoll 
Věk 12 let
Barva Bílý s černými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kvído je 12 let starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 5 kg. Nemá obojek ale je čipovaný. Kastrovaný není. 22.1.2019 se nám v Podmokach,okres Nymburk ztratil 12ti lety kocour ragdol-bily s černou maskou a černými znaky,má nemocné srdicko a musí brát léky. Všechno jsme prošli, hledali,vylepili plakáty.Kvido je moc hodny,pořád ještě doufáme, že si ho vzal někdo domů.....mrzne. Učinili jsme dotaz do utulku v Poděbradech a do záchranné stanice tamtéž, ale to je asi bezpredmětné. Kdyby někdo z našeho okolí mohl pomoci.....Strašne se o něho bojíme. Ještě nikdy se takhle neztratil. Děkujeme za sdileni.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kvído

Přihlášení: